пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.

Вчора наш клас, в рамках акції «Шкільна толока», прибрав шкільнне подвір'я. Адже ми маємо пам'ятати, що природа — це наш спільний дім, який маємо цінувати та оберігати.

Немає коментарів:

Дописати коментар